Kádr

11. ledna 2007 v 21:19 | NG Gonz
Pavel "Tetys" Merta: Nadějný mladý gólman, jehož snem je zahřívat lavičku Petru Čechovi, svoji kariéru načal v brněnském Komíně, kde strávil dlouhých 8 let a vyrostl v ambiciózního brankáře, čímž tvoří tu správnou pevnou základnu našeho týmu. Hlavně jeho zásluhou jsme na turnajích pořádanými Biskupským gymnáziem došli tak daleko... V současnosti se rozhoduje, jestli má odeslat nabídku na svoje působení v Chelsea, nebo zůstat věrný svému stávajícímu týmu a uklidnit tak Jelimanské fanoušky...

Jan "Gonzales" Nečas: Prozatím nejstarší člen kádru a nynější kapitán, piloval své schopnosti po vzoru mladičkých brazilců na různých pláccích v okolí Brna a snažil se budovat kariéru na technických schopnostech. Nicméně jeho kariéru zazdilo rozhodnutí "škola nebo fotbal", kde zvítězil chléb učenců. Po krátkém angažmá v tehdejším Boby Brno, šla výkonnost útočníka pozvolna dolů a nyní se potácí s chabými výkony v brněnské Superlize, kde obléká zelenobílý dres B týmu Sotes Brno. Mezi jeho přednosti patří naprostá univerzálnost, především geniální přihrávka, a to, že když má svůj den, dovede s míčem neuvěřitelné věci. Ale každý hráč má i své zápory - dlouhé rozhodování a nervozita se podepsala na zkratu v penaltovém souboji, který stál na turnaji o Pohár Sokolů 2006 Jelimany postup.

Adam "Ádíček" Grůza: 17náctiletý hráč, jehož kvality spočívají především v defenzivní činnosti, patří ještě mezi starou gardu Jelimanů. Obranný pilíř, který se nezalekne ani toho největšího bourače, vyniká milimetrově přesnými skluzy a zákeřnou střelou zvanou koníček, s kterou překonal už mnoho věhlasných brankářů... I když momentálně hledá formu, kapitán Jan Nečas by si bez něho svůj kádr nedokázal představit.

Tony "Beris" Beránek: Podhrotového útočníka, hrajícího za Dostu Bystrc, do týmu v sezoně 2005/06 přivedl Jan Nečas a potvrdil tím svůj cit pro výběr dobrých hráčů... Beránka zdobí rychlá a přesná střela + chladnokrevné zakončení... V současné době se střelecky trápí, nicméně stále častěji stojí u gólových přihrávek a to se počítá.
Jan "Hadji" Hedija: Kontroverzní hráč Jelimanů - na jedné straně míčový kouzelník a hráč kolem kterého se zápas doslova točí, na druhé straně však trochu primadona, což má za následek občasné ČK. Avšak musí se mu uznat, že na hřišti prostě umí, a i proto je stavební kámen celého týmu.
(po rozkliknutí článku se zobrazí anketa)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je v kádru nejdůležitější?

Beránek
Grůza
Hedija
Merta
Nečas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama