FC Srbská - Bohunice 30

2. března 2007 v 12:18 | NG Gonz |  Zápasy
Rozčarování. I tak by se daly nazvat pocity všech členů týmů po závěrečném hvizdu sudího Růžičky. Se zcela obměněnou sestavou, přišli za pět minut dvanáct svěřenci Jana Nečase. Už se zcela připraveným Jašinským, Grmelou, avšak bez jakýchkoliv dalších posil - hráli jsme tudíž bez střídání. První desetiminutovka nasvědčovala o tom, že bude Srbská Bohunicím více než zdatným soupeřem. Z Bohunic sice šel strach, ale za stavu 0:0 po výtečném průniku Grmely, který chytře poslal míč na Nečase, zklamal posledně jmenovaný. Zcela sám před prázdnou bránou podcenil balon a neseřídil mířidla. Poté však přišel první gól Bohunic a pak to šlo vše ráz na ráz. Jediným úspěchem Srbské, se stala na začátku druhého poločasu nečekaná střela Nečase, která trhala skály a rozezvučela tyč. Golman stěží vytáhl svůj nejlepší zákrok, a Nečasovi se znovu rozplynul sen o první brance v Superlize. Konečný výsledek 0:13 však nebyl dostatečnou výpovědí o výkonu Srbské. Měli rozhodně na víc. Potvrzují to i slova Bohunických, kteří po prvních deseti minutách nečekali lehký zápas. Věřme, že v příštím zápasu proti Café 04, vše dopadne lépe pro Srbskou.