Hearts of König - Srbská

25. března 2007 v 14:56 | NG Gonz |  Zápasy
Jedna velká noční můra - to byl zápas mezi výkonnostně podobnýmy celky - Srbskou a Srdcaři z Königu. Už absence rukavic na lopatách Pavla Merty naznačovala, kam se zápas z pohledu hostí bude ubírat. Brzké vedení Srdíček 2:0 zařízl po několika minutách Nečas a svým prvním, i když trochu šťastným golem v Superlize, otevřel golový účet hostí. Když poté tečovanou střelou srovnal žák, šla Srbská do provizorních kabin s remízou na triku. Druhý poločas však potvrdil statistiku. Hearts šli znovu do vedení, a i když Jašinský snížil z penalty, ostudný výkon všech hráčů týmu, si nezasloužil ani bod. Srbská tak stále drží sérii 0-0-5 a pokud chce pomýšlet na Superligu i v příští sezoně, měla by se sebou něco dělat.