Srbská - Café 04

7. března 2007 v 12:06 | NG Gonz |  Zápasy
Druhý zápas jarní části, začala Srbská i s několika novými posilami, konkrétně 35ti letým Jiřím Horákem, Lukášem Zralým a Antonínem Beránkem. Ze začátku Srbská stejně jako s Bohunicemi 30 držela krok a i když pod deseti minutách hry prohrávala 0:1, brzo se mohla vrátit do zápasu. Rozhodčí Juda po ruce "Kafáka" ukázal na značku pokutového kopu. Zralý však neproměnil, tůdíž musel vzít vyrovnání do svých rukou Horák. Po skvělém průniku se nezalekl dotírajícího obránce a nekompromisní střelou k tyči po Raulovsku srovnal stav. Pak však přišly černé 4 minuty, během kterých Srbská dostala 3 branky. Když poté Beránek začal zanedbávat své obranné povinnosti, vše bylo ztraceno. Konečný stav zápasu - 9:1