Srbská - Carlsberg

20. března 2007 v 20:02 | NG Gonz |  Zápasy
První povedený zápas, zažila Srbská proti favorizovanému Carlsbergu, se kterým na podzim prohrála venku 12:1 a proto očekávala podobný výsledek i tentokrát. Doma však nastoupila v posílené sestavě a děly se věci. I když už po 5 minutách prohrávala 1:0, vzápětí nastal nečekaný obrat, kdy prvním gólem Gaja a dvěma zářezy Horák obrátil na 3:1 a věci vypadaly růžově jako jitřní máj. Ani ne do konce poločasu se však celku z Bohunic podařilo vyrovnat a i na začátku druhého poločasu strhnout vedení na svou stranu. To však od Srbské nebylo zdaleka všechno. Na začátku druhého poločasu se skvělým zákrokem vytáhl Merta, aby byl následně oceněn červenou kartou, a za jásotu domácích se po krátké blamáži se Zralým, který neměl koule na chycení penalty postavil do brány čerstvá posila Svoboda. I když ještě do konce zápasu stačil pustit dva trapné góly, blýskl se několika efektními zákroky a jedním speciálně pro diváky když lehkou střelu s úsměvem vytáhl na břevno a i proto je jeho první zápas oceněn náležitou pochvalou od samotného majitele klubu Jana Václavíčka. Srbská pak favorita ještě pěkně podusila, snížila na 7:5 ale body domů odvážel soupeř. 5 branek v síti soupeře je však alarmujícím bodem pro Hearts of König, kam se namlsaná Srbská žene v příštím zápase.

Posledním bodem naší zprávy je fakt, že Srbská prohrává stále menším rozdílem branek a i v následujícím utkání je nutné dodržet trend.