Srbská - Surfin 3:1!

29. dubna 2007 v 12:26 | NG Gonz |  Zápasy
První tři body čekaly na Srbskou v zápase, který před začátečním hvizdem nevypadal nijak růžově. Několik hráčů na tom nebylo výkonnostně ani zdravotně dobře a panoval informační šum, že tento mač chcou Srbi vypustit. Nestalo se však. Brzy otevřel skóre Sládek. Následovalo mnoho nevyužitých šancí - nejvíckrát mohl pokořit golmana hostí Gaja, nevyužil však četné příležitosti. Když Surfin srabčáckým gólem vyrovnal, bylo to již z jejich strany skoro vše. Následně stáhl v pokutovém území Müllnera nějaký Surfař a Jašínský se z penalty nemýlil. 2:1. Srbská se musela za několik minut klepat. Faul v pokutovém území tentokrát před její brankou. Štrof však zase předvedl, že je pro zelenobílé transferem roku a penaltu s ledovým klidem lapnul. V druhém poločase už šlo vše jako po másle a jistotu do řad Srbů vložil konečným gólem Jakub Žák.

Známky: Štrof: 1,5 - Když jsem dal jedničku proti Fischeru, tady musím půl bod ubrat. Ale klíčovým okamžikem celého zápasu byla právě chycená penalta kterou Roman kryl.
Jašinský:1,5 - Vypadá to, že si uvědomil závažnost ztracených balonu, z minulých zápasů a konečně tento svůj nedostatek eliminoval
Knee: 1,5 - Jistota jak vepředu tak vzadu
Sládek:1,5 - Svůj výkon korunoval gólem
Žák: 2 - Slaví první gól za Srbskou.
Müllner: 2 - Zařídil penaltu
Gaja: 3 - Bojoval ale ztratil několik důležitých míčů, a golových šancí. Mluví pro něj že byl vyčerpán "jako prase"