Srbská - Romstar 4:3

13. května 2007 v 21:34 | NG Gonz |  Zápasy
Raději to vezmu formou bodů. Ještě teď mám totiž tak trochu kardiační šok. Sám sebe se ptám: Jakto, že má Brno 500 000 obyvatel a to počítám pouze urbánní část města, a na zápas, který svou kvalitou, napětím a prestiží překonává leckteré zápasy v premier league, chodí necelá promile z nich - konrétně 30. A to tam navíc někteří byli náhodou, či z donucení ( mluvíme o zazobaném plzeňském podnikateli ).

Před zápasem byly síly na obou stranách poměrně vyrovnané. Kvalitnější Romstar byl z formy, Srbskou zase hnali, respektive hnal dopředu ortodoxní fanoušek a měla 2 zápasy za sebou proměněny ve tři body. V kuloárech se tipovala výhra Srbské, nicméne po prvním poločase to tak rozhodně nevypadalo.
  • 1. minuta: Srbská začíná zápas jako opařená
  • 22. minuta: Po zaváhání a nedůslednosti obrany Srbů otevírá skóre Romstar. 0:1
  • 25. minuta: Další gól v brance domácích. I tentokrát za všechno může spíše naše defenzíva než výkon hostí. 0:2
  • POLOČAS
  • 31. minuta: Zlepšujeme hru.
  • 49. minuta: Stupňujeme tlak, ale málo střílíme a kontaktní gól v nedohlednu.
  • 54. minuta: Paradoxně z motací akce přichází první branka domácích. 1:2
  • 55. minuta: Sen začíná a ne a ne skončit. Motyčka vyrovnává za závaru hostí.
  • 56. minuta: Už spíme jak dudci - Radek Knee otáčí zápas a fanoušci jsou v tranzu. 3:2
  • 59. minuta: Motyčka nešťastně hraje rukou a Ovšak se z penalty nemýlí 3:3
  • 60+3. minuta: Do rukou bere zápas Motyčka a rozhoduje patou. 4:3
Známky nebudou, některým hráčům se moje známkování nelíbí a mají z toho komplexy