Srpen 2007

Pohár

29. srpna 2007 v 16:58 | NG Gonz |  Turnaje
Pozdě ale přece, dovoluji si zde zveřejnit fotografii prvního poháru získaného Jelimany/Srbskou z června tohoto roku. Na líšeňském turnaji jsme se umístili na konečném 3. místě. Článek turnaji naleznete v sekci Turnaje, či v sekci Archiv.

Schůze týmu

10. srpna 2007 v 23:15 | NG Gonz |  Spekulace
Vzhledem k schůzi Superligových klubů se musíme před sezonou sejít a vyřídit soupisku, příspěvky, registračky, atd. Účast je nutná. O dva dny později se bude doplácet startovné, tůdiž musíme doplatit to co jsme ještě nezaplatili.

Schůze Srbské se bude konat v pondělí, 20.8.2007 v 19:00 kde jinde, než na Srbské.

Pokud by Vám termín nebo čas nevyhovoval, do příspěvků, či přímo mě, pište náhradu.

V případě zájmu můžeme podle dostupnosti hřiště domluvit přátelské utkání, také do komentářů prosím.POHÁR MISTRŮ 06/07

8. srpna 2007 v 13:12 | NG Gonz |  Turnaje
Letošní Mistrovství České republiky v Pardubicích, se otevřelo i pro Superligovou Srbskou, které byla účast nabídnuta stejně jako dalším 6ti celkům nejvyšší soutěže. Do 40ti týmového guláše byl brněnský tým nalosován ze čtvrtého z celkových pěti košů.
První hrací den se nám podařilo dostat se z jinak dost nabité, pětičlenné skupiny. Proti nám stály Bohunice 30, Karolín z Blanska, Lhotka z Prahy a Gambrinus Holice. O tom který celek z pětice vypadne se defakto rozhodlo už v prvním dramatickém utkání mezi Srbskou a Holicemi - dost možná největšími outsidery v turnaji.
Jako obvykle jsme v zápase museli dotahovat ztrátu. Vzhledem k tomu, že utkání trvalo 2x15 minut, i jednobrankové manko pro nás bylo velké sousto. Naštěstí však pro nás byl na konci 1. poločasu zahrán pokutový kop, který Jašinský i přes poloobra v bráně dokázal proměnit. Ve druhém poločase jsme rychle vstřelili druhý gól, šťastlivcem se stal Michal Klíč, jehož střela proklouzla jak mezi obránci, tak pod brankářem, který kvůli zakrytému výhledu nestačil zareagovat. V závěru nás Gambrinus několikrát potrápil, největší šanci Holic však zlikvidoval Roman Štrof, když ránu ze tří metrů vytáhl na břevno.
Srbská - Gambrinus Holice 2:1 (1:1) Branky: Jašinský, Klíč
V zápase proti Lhotce Praha už jsme se vezli na vědomí, že stačí aby Gambrinus vše prohrál. Vyrobili jsme nespočet chyb. Romanovi se podařily hned dvě. Možná bylo lepší, že si je odbyl již v tomto zápase, aby v dalších chytal skvěle jako obvykle.
Lhotka Praha - Srbská 3:0
Zápas s Bohunicemi 30 probíhal již v klidu - i když jsme inkasovali 6 branek, dvě vstřelil Marek Nemuchovský.
Bohunice 30 - Srbská 5:2 Branky: 2x Nemuchovský
Posledním měřením sil ve skupině D byl mač s Karolínem, nakonec druhým celkem naší skupiny z Blanska. Na čtyři branky domácích jsme odpověděli pouhými dvěma, jednou z nohy Nemuchovského a podruhé z vanilky Nečase.
Karolín Blansko - Srbská 6:2 Branky: Nečas, Nemuchovský
1.
Bohunice 30 Brno
12
2.
Karolín Blansko
9
3.
Lhotka Praha
6
4.
Srbská Brno
3
5.
Gambrinus Holice
0
V druhém hracím dni již šlo do tuhého - nalosování jsme byli do hratelné skupiny Petrans Dobrochov, Noři Milevsko a Hüvely Praha.
Jako první jsme změřili síly s Petransem Dobrochov a po slibném začátku se nepovedlo střídání, Nečas nestihl přistoupit k hlavičkujícímu hráči při autovém vhazování a už jsme se vezli. Druhý gól přidali hosté vzápětí, tůdíž jsme rupli jak starý trenky.
Srbská - Petrans Dobrochov 0:2

K postupu mezi elitu jsme museli vymlátit ze soupeřů čtyři body. Špatnou strategií jsme si však zvolili cestu jinou - cestu domů. Zápas s Nory z Milevska se ukázal jako učebnicový. Místo zabarikádování v obraně jsme znovu hru otevřeli, nedůsledně jsme se vraceli a znovu obdrželi první branku utkání. Za velmi vypjaté atmosféry sice dělovkou Michal Klíč vyrovnal, ale když hosté přidali další dva fíky, veškeré naděje na smír v podobě remízy byly ztraceny.

Srbská - Noři Milevsko 1:3 Branka: Klíč

Do posledního mače o všechno jsme šli s mizivou, přesto však existující nadějí na postup. Pro osmifinále nám v uvozovkách stačilo vstřelit čtyři branky a o skóre tak postoupit. Tento úkol se však zjevil jako nereálný a Srbská se tůdíž musela spokojit s posledním místem v tabulce po jednobrankové prohře.

Srbská - Hüvely Praha 0:1


ROZHŘEŠENÍ: I přes hratelné soupeře nemůžeme brát postup ze zákl. skupiny jako neúspěch - vždyť už v zápase s Holicemi jsme se pořádně zapotili a mohli jsme být rádi, že jsme se vůbec dostali do druhého hracího dne. Z turnaje si hlavně odvážíme cenné zkušenosti, které nám budou v bojích s brněnskými celky jistě užitečné. Poděkování patří jak pořadatelům, tak všem hráčům kteří se na výsledku podíleli, ať už hráli jakkoliv. Také patří velký dík Pavlu Šustrovi, který pod vedením Romana Štrofa absolvoval po čtyřech dnech s řidičským průkazem cestu až do Pardubic.
Vítězem turnaje se stal celek Antimuf Pardubice. STAR TRAC vypadl již první den, Fischer Café, Café 04, Surfin a Carlsberg se rozloučili s turnajem ve stejné části jako Srbská. Bohunice 30 opustili turnaj po osmifinále, kde podlehli až po pokutových kopech