Srbská odnož na Poháru Sokolů 2007

12. října 2007 v 14:58 | NG Gonz |  Turnaje
Turnaj, kde byla založena legendární parta mladíčků, dnes turnajová odnož Srbské FC - Jelimani Brno, bude naše svěřence hostit již potřetí. Turnaj, který se pro náš ambiciózní tým stal za dva roky takřka prokletým. Vždyť v roce 2005 vypadli Jelimani s mistrem ještě v archaickém složení s Hyňálem (tehdy ještě hráčem na vrcholu kariéry) Bratry Hedijovými, a samotnými zakladateli Grůzou, Nečasem a Mertou. Turnaj u kterého Gonz s karmínem na tváři přiznává, že je pro něho prestižnější než kterýkoliv zápas Superligy.
Na letošní Pohár Sokolů 2007 dostal pozvánku rekordní počet hráčů. Velkou ztrátou je pro Jelimany absence Adama Grůzy, který, i když na Srbské není žádnou oporou, v Jelimanech mu to vždy pálilo jak gatě u pr*ele. Tento řeckořímský kliďas jede Renému na svatbu, tak mu přejeme příjemné slavení. Navštívenku nakonec odmítli Jašinský, Žák, i bratři Motyčkové - prý je pro ně velký fotbal důležitější. My chytřejší si v tuto chvíli klepeme na čelo. Ťuk ťuk.
Nakonec kapitán a majitel všech akcií Jelimanů Nečas poskládal, zajímavou, ambiciózní avšak nesehranou partu namlsaných joudů. V bráně jistý Merta, obrana Kibel s Raputou, záloha Hadji s Nozarem, koncovka Nečas.
Ve čtvrtečním předturnajovém tréninku se ukázalo, že je co dotahovat - především v koncovce. Jedinou opravdovou oporou se tak stal extroubský Tetys Mertys hající svatyni všech Jelimánků. Po odchodu z vísky Troubsko našťestí nic neztratil na svých kvalitách a chytl i to co neměl. Jedinou jeho slabinou je, že chce na deseti metrovém hřišti vykopávat z ruky. Prostě jouda.
V minulých letech se Jelimanům vždy podařilo vypadnout s mistrem, naposledy dokonce na penalty, kdy si svoji porci ostudy snědl sám kapitán Gonz.
Kibel, který jede na turnaj hlavně z důvodu klobásky zdarma, stál taktéž u založení Jelimanů v roce 2005, kdy mistrům vstřelil fíkus svým gulliverem.
Pavel Merta se s ohněm v očích svěřil: "Gonz, ti mladí můžó, ale my musíme..."

a má pravdu. My prostě musíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keke Keke | 12. října 2007 v 15:26 | Reagovat

O Mertovi moc nepovidej a spis jsem napis kdy je zapas!:)Ty jelimanku:P

2 Gonz Gonz | 12. října 2007 v 16:13 | Reagovat

Máš to dole joudo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama