Surfin - Srbská FC 4:1

9. prosince 2007 v 20:15 | NG Gonz |  Zápasy
Kde se to zlomí? 7 zápasů bez výhry, bod naposledy s Nedekou a tři body na Naturalu (to se ještě dalo chodit v kraťasech, jak je to dávno). Bůh je mi svědkem, že Srbské nechybí ani tak kvalita na hřišti jako důslednost na hřišti i mimo něj. V prvém případě dnes hektolitry šancí, které by proměnil i Pavel Kuka v dobách svého největšího paličství, v případě druhém pozdní příchody v lepším případě (mocnina slovní hříčky) nebo absence jako takové v horším případě.
Zápas jako takový jsme začali v přesném počtu jelikož stálý hráč zákl. sestavy, který se před nadávnem na matrice nechal přejmenovat na Božetěcha Šlauška, zaspinkal. Skóre otevřel v páté minutě Surfin, když na tečovanou ránu již Štrof nedokázal zareagovat. Vyrovnali jsme záhy, navrátilec Nemuchovský nalezl přesnou přízemní přihrávkou Nečase, a ten měl lehkou práci. 1:1
Zbytek zápasu jsme se však trápili. Surfinu jsme byli vyrovnaným soupeřem, nicméně míč nám jako zakletý odskakoval od nohy, Surfin tlačil a do poločasu stihl strhnout vedení na svou stranu.
Ale oklepání nepřišlo, ve zbytku jsme dokazovali, že některé šance hoří jak březová kůra, a podle toho jsme je pálili. A že jsme tým, který má rád teplo a slunce jsme se mohli přesvědčit i v závěru, kdy náš závěrečný zchladil Surfin dvěma fíky.