Březen 2008

Srbská FC - United 07 6:2!

28. března 2008 v 22:32 | NG Gonz |  Zápasy

Teplo a sucho má na Srbské ulici znovuzrozeného krále.


Dynamo - Srbská FC 3:4!

24. března 2008 v 16:06 | NG Gonz |  Zápasy
Na zápase jsem nebyl, tůdíž nejsem ani psychického stavu napsat nic víc než to, že jsme je dali jak malý kluky 4:3...

Teamspeak

16. března 2008 v 14:03 | NG Gonz |  Spekulace
První teamspeak proběhne tuto středu ve 21:00.

Hearts of König - Srbská FC 6:4

14. března 2008 v 22:46 | NG Gonz |  Zápasy
Bohové Srbskou nemají rádi. Sešlou povodeň na jejich ulice a domy a potopí jejich hřiště, aby potomci balkánců nemohli motat. Já na sebe mohu být pyšný jen v tom, že jsem hodinu před zápasem pulíroval hřiště smetákem a snažil se plac připravit na něco jiného než vodní pólo. Srbská v plné sestavě ale bez Sládka nastupovala s houževnatým soupeřem znovu velmi podobnému Star Tracu, Bookmakers apod. - tůdíž průměrný tým s velkým srdcem a jedním velkolepým hráčem. Pospíšil z Hearts nám i protentokráte dělal problémy.
Zápas začal slibně. Rošády prezidenta v sestavě se jevily jako úspěšné, a když už obrana hostí propustila nějakého toho krpoláckého útočníka, skončil míč na rukavici Štrofa, který vytáhl povedený zákrok již ve 3. minutě. Hra byla víceméně vyrovnaná, územní převahu jsme si však drželi my. Zde musím svým svěřencům složit hold. Málokterý tým jsem viděl hrát tak krásně na jeden dotek jako dnes Srbskou. Ale dítka štěstěny rozhodně nejsme. Míče létaly kolem tyčí nebo přímo do nich, a i když jsme se v prvním poločase ujali vedení 1:0, přes 20 střel letělo mimo svatyni Srdcařů. Během 5 minut se podařilo Hearts vstřelit 3 branky. Projednou jsme se sice dostali na dostřel a dokonce vyrovnali, Jan Motyčka vstřelil gól na 3:3. Ani přes hattrick jeho maldšího bratra se nám však nepodařilo Hearts dostihnout, ale tentokráte nemůžu Srbům mnoho vytknout - jeden vlastní gól, a další tři tečované - myslím, že i Hearts dosvědčí, že to s čistým svědomím tentokrát můžeme svést na čistou smůlu.
Nyní se vedení klubu rozhodlo prosit Bohy o odpuštění, protože aby nám pršelo na Hearts i Bookmakery, a zrovna na Fischer vyšlo sluníčko, kdy to potřebujeme nejmíň, to už musí být opravdu něco v nepořádku.
Známky: Motyčka, Motyčka 1,5; Knee, Štrof, Jašinský, Zralý, Nozar 2,5; Nečas nehodnocen, příliš málo pobytu na hřišti...

Fischer Café - Srbská FC 6:0

9. března 2008 v 20:42 | NG Gonz |  Zápasy
Už na začátek je nutno podotknout, na obhajobu Srbáčků, že výsledek je poněkud zavádějící. Je jasné, že celek okupující horní místo tabulky je někde úplně jinde než Srbská FC, ale první půle tomu rozhodně nenapovídala. Prvních patnáct minut balkánský celek předváděl soustředěnou hru, a letci měli často starosti nejen před vlastní bránou. I když se občas i před Srbskou svatyní zjevila nějaká ta neplecha v podobě Bureše, či Mozola, drželi jsme bezbrankový stav až do 16. minuty. To napřáhl nejmenovaný Letec z 15 metrů, Nečas si ze dvou možností, hlídat si hráče, či skočit do střely vybral tu špatnou možnost, a po dorážce Fischer otevřel skóre. O deset minut později lovil míč Štrof ze sítě podruhé - Jašinský tentokrát nedůsledně odkopl míč.
I přes nelibě vypadající skóre se utkání nevyvíjelo nejhůř, dokonce dojel i Sládek, který se vyspal, takříkajíc dorůžova. :-)
V druhé půli již však Fischer kontroloval hru, rychle přidával po chybách hostující obrany fíky, a i když několikrát podržel letce jejich brankář Sára, který nejprve zlikvidoval, jak jasné gólovky Nozara, Motyčky i Nečase, a v posledních minutách vytáhl i famózní zákrok proti Sládkovi, Fischer Café si nakonec uhájili tři body na domácí půdě - zaslouženě.
Štrof, - 2,5 Sládek, Motyčka, Knee, Jašinský, Nozar - 3 Nečas - 3,75 :-)

Privátní teamspeak

5. března 2008 v 20:52 | NG Gonz |  Spekulace
Už dlouho jsem o tom mluvil, ale až dnes mě napadlo, jak to udělat nejednodušeji. A hlavně: zadarmo. Každý čtvrtek ve 20:00 bude probíhat privátní teamspeak klubu, kde budeme probírat klubové záležitosti, nejčastěji dalšího soupeře apod.
Jak na to:
V prvé řadě je důležité mít nainstalovaný program ICQ 6. Ačkoliv ICQ rozhodně nepodporuji, narozdíl od jabberu, mirandy a qipu podporuje teamspeak, který je udělán docela jednoduše.
tůdíž pokud se chcete účasnit, tak si přeinstalujte svůj kecálek na poslední verzi icq. No a já vám ve čtvrtek večer prostě pošlu pozvánku, a nějakou tu půlhodinu budeme spřádat plány na víkend.
Začneme až od příštího týdne, abyste měli čas si to nainstalovat, a psychicky se připravili na tu slohovou čočku, kterou tam do vás budu hustit.
S pozdravem
Gonz ten štramák

Srbská FC - Bookmakers 2:4

1. března 2008 v 11:53 | NG Gonz |  Zápasy
Ani ve druhém zápase rivalů z Kr. Pole jsme nebrali vytoužené body. Mač, na který se přišlo i přes déšť a zimu přišlo podívat kolem 15 srbských ultras, jsme začali slibně. Bookmakery jsme drželi zamčené na jejich vlastní polovině, i přesto se však dostali do dvou nebezpečných šancí, neproměnili dokonce jednu tak gólovou, že by ji dal i Švancara. To balkánci se se střelbou z delší a střední vzdálenosti vůbec neostýchali, většinou však létaly mimo branku, nebo do dobře postavených "sázkařských" beků.
I přesto jsme však otevřeli utkání my. Sládkovi, který před několika momenty pálil dvakrát ze stejné pozice mimo, se zalesklo v očích, a brilatní přízemní křižnou ranou, vyvolal na Srbské dlouho neslyšený, ale zasloužený potlesk. Probíhala právě 17. minuta zápasu. Těsně před koncem poločasu, však Nečas musel po souboji s Ovšakem špatně střídat, a z následného přečíslení padla vyrovnávací branka. Už už jsme mysleli, že půjdeme do kabiny za nerozhodného stavu, ale Bookmakeři otočili, a zase u toho byl Ovšak. Znovu se tak ukázalo, že nejsme schopni si ohlídat nejlepšího hráče týmu, což se potvrdilo už v zápase se Star Tracem
V druhé půli tlak Srbské pokračoval, a i přes vyrování, jsme okamžitě obrdželi další branku. Následnému tlaku bookmakeři odolali, a v poslední minutě přidali poslední hřebík do balkánské rakve. 4:2.
Známky:
Štrof, Zralý, Sládek - 2, Jašinský, Motyčka M., Motyčka J. - 2,5, Knee - 3