Drom - Srbská FC

11. dubna 2008 v 22:02 | NG Gonz |  Zápasy
To svět nezažil. Už nějaký ten pátek superligu hraju a o nějaký ten pátek víc se na fotbal dívám, ale tohle jsem neviděl.
Zápas začal nedůslednou hrou ve středu hřiště a Drom se z první šance nemýlil. O minutu později si Motyčka dal krásný vlastenec. Pak už to byl zápas Srbské. V dost bizarní podobě. První pět vyložených šancí jsme spálili velkolepým způsobem. Nejprve Kubíček netrefil prázdnou bránu, což se poté podařilo i Motyčkovi. Nečas poté trefil první tyčku, nebezpečně pálil vedle brány, a snížení na 2:1 zařídil až Motyčka, který nejprve pálil do tyče, a potom znovu, ale míč už si dal říct a odrazil se do sítě. Tlak Srbské pokračoval i nadále, a zahozené šance se kupily. Na druhé straně se lehký odpor Dromu lámal buď na dobré obraně, nebo na Štrofovi.
V druhém poločase se definitivně potvrdilo, že štěstí nám letos opravdu nepřeje. I když zrova naproti jsme mu nešli. Jen ve druhém poločase jsme zahodili kolem 20ti šancí. A Drom, který byl jinak poměrně neškodný, a zasloužil tak desítku tudíž potrestal Srbskou třetím gólem, na který jsme sice záhy odpověděli, ale pak přišel trest ve formě čtvrtého a pátého gólu. Třetí gól ještě opepřila červená karta pro Nemuchovského, který odešel po dvou žlutých, za protesty. Nutno podotknout, že oprávněné.